5 důvodů, proč jet s námi na tábor

Důvod 1: Jsme členy České Tábornické Unie

To, že jsme členy ČTU Vám dává záruku, že jsme kvalitním a prověřeným pořadatelem letních táborů. Česká Tábornícká Unie je členem České Rady Dětí a Mládeže, která zašťiťuje všechny významné organizace, které pracují s dětmi v ČR.

Důvod 2: Jako T.O.NAVAHO jezdíme na tábory více jak 20 let.

Letos se pod záštitou ČTU vydáme na tábor už pětadvacáté - během pětadvaceti let jsme nasbírali spoustu zkušeností a snažíme se aby každý tábor byl lepší než ten předchozí. O tom, že se nám to daří, svědčí každoročně vysoký počet nově přihlášených dětí! Pojďte to zkusit taky.

Důvod 3: O děti se opravdu staráme.

Děti jsou na našem táboře na prvním místě. S dětmi jsou zkušení a proškolení vedoucí, kteří se snaží děti co nejvíc zapojit do táborového dění tak, aby se dítě co nejvíce bavilo. Samozřejmostí je na našem táboře přítomnost více vyškolených zdravotníků. Stravu zajišťují profesionální kuchaři, takže se opravdu nemusíte bát, že by Vašemu dítěti něco scházelo.

Důvod 4: Umíme řešit problémy. Komunikujeme a nic netajíme.

Právě ceněné letité zkušenosti nám dávají nadhled, který ústí ve snahu vyřešit většinu problémů pokud možno ještě předtím než vzniknou. Pokud se například dítěti na táboře nelíbí, zkusíme se ho vtáhnout do dění na táboře; pokud ani to nepomůže, začneme komunikovat s rodiči a zkusíme nalézt společné řešení. Samozřejmostí je, že rodiče mohou kdykoliv kontaktovat hlavního vedoucího či přímo vedoucího, který má dítě v oddíle a dozvědět se podrobnosti o tom, co ho zajímá.

Důvod 5: Je to zábava. Opravdu.

Podívejte se do fotogalerie a už na první pohled poznáte, že se na táboře nenudí jak děti tak my. Všichni se na táboře podílíme dobrovolně a je to znát! Snažíme se pro děti připravit vždy něco nového, ale zároveň respektujeme jejich přání a upravujeme program podle nich!